Školský rok 2016/17

Volejbalisti idú opäť na majstrovstvá

Včera 11. apríla sa uskutočnilo krajské kolo žiakov stredných škôl vo volejbale. Naši chalani sa umiestnili na prvom mieste, a tak opäť postupujú na majstrovstvá Slovenska, ktoré sa uskutočnia 11. až 12. mája v Trnave a jej okolí v rámci Olympiády stredoškolákov SR. Naše družstvo v zostave: Michal Bohuš, Zdenek Král, Marek Machovec, Dávid Kučkovský, Adam Buvala, Tomáš Lizúch, Matej Mrázik a Tomáš Kasanický (na fotke zľava doprava) pod vedením p. p. Žuffu zvíťazilo vo všetkých štyroch zápasoch turnaja krajského kola.

Majstrovstiev sa zúčastnia aj tímy zostavené z hráčov, ktorí hrajú juniorskú extraligu, čo pre náš tím predstavuje značne náročného súpera. To však neznamená, že sa nemôže umiestniť. 
Chalanom budeme držať palce!

Michal Bohuš, predseda Žiackej školskej rady

  • 20170411_144433
 

Additional information